VÝČEPNÍ ZAŘÍZENÍ

Hasiči online
 
 

Výčepní zařízení

SDH Malšice:

Kontakt:

Martin Šimota, 724 360 032, simotak@seznam.cz

 

Popis Lindr Kontakt 115:

Výčepní zařízení KONTAKT 115 Green Line je výkonné chlazení řady KONTAKT, které dokáže za hodinu vychladit 115-130 litrů piva či jiného nápoje. Díky tomu a díky své ekologičnosti se stává hitem mezi kontaktními chlazeními pro komerční provoz, kde nachází uplatnění nejen ve stálých provozech, ale i na čím dál tím oblíbenějších venkovních akcích.

Chlazení KONTAKT 115 Green Line využívá moderní technologii Lindr, jejíž chladicí jednotka minimalizuje energetickou náročnost a maximalizuje poskytovaný výkon. Dobře vychlazené pivo si tak můžete načepovat už po 4 až 6 minutách od zapnutí přístroje. KONTAKT 115 Green Line je navíc tak výkonný, že chladí i s permanentně otevřenými kohouty a nepotřebuje žádnou přestávku mezi čepováním piv na další nachlazení.

Všechny použité materiály splňují nejpřísnější hygienické normy a podílejí se na produkci chutného a kvalitního piva. Leštěná nerezocel je nejen příjemná na pohled, ale i funkční a vysoce odolná. Zabudovaná madla zlepšují možnosti manipulace s chlazením, dva výčepní kohouty zase zefektivňují jeho provoz.

Popis kompresor PUMA:

PUMA ½ HP je bezolejový kompresor firmy Lindr, který vyniká dlouhou životností a stabilním výkonem.

Kompresory řady PUMA mají automatický chod, jsou lehké, skladné a velice tiché. Díky tomu se hodí k použití ve všech možných prostředích a situacích. Pro své fungování nepotřebují žádný olej, takže jsou vítanými pomocníky v potravinářském průmyslu.K základní výbavě kompresoru Puma ½ HP patří filtr nasávaného vzduchu, pojistný ventil, madlo na přenášení a pryžové protiskluzové nožky. Na zásobníku najdete ventil, pomocí něhož můžete odpouštět kondenzát, uvolňovat místo pro stlačený vzduch a prodlužovat tak celkovou životnost přístroje. Dalším prvkem umístěným na zásobníku je tlakoměr, díky kterému máte dokonalý přehled o aktuálním tlaku. Kondenzátor využívá k tlakování připojených nápojů čistý stlačený vzduch, takže pokud dáváte přednost této možnosti před používáním CO2 nebo N2, určitě budete spokojeni.

PARAMETRY:
Příkon: 370W
Výkon: 34l/min
Nádoba: 6l
Regulace: 0,0 - 4,0bar
Hlučnost: 77db
Rozměry (ŠxVxH): 160x370x470mm
Hmotnost: 12kg
 
 
Popis narážecí hlavy:
 

Naražecí hlava bajonet:

 

Benešov- Ferdinand, Broumov-Opat, České Budějovice - Budvar-Pardál, Havlíčkův Brod-Rebel-Votrok, Hlinsko-Rychtář, Klášter Hradiště nad Jizerou-Klášter, Kutná Hora-Dačický Heineken), Louny-Louny (Heineken), Malý Rohozec-Skalák-Podskalák-Skalá CZECH, Náchod-Primátor, Nošovice-Gambrinus-Radegast-Birell-Velkopopovický Kozel, Nová Paka-Brouček, Nymburk-Postřižinské, Pardubice-Pernštejn-Porter, Pelhřimov-Poutník, Plzeňský Prazdroj-Gambrinus-Radegast-Birell-Velkopopovický Kozel-Pilsner Urquell, Polička-Hradební-Otakar-Záviš, Protivín-Platan, Rakovník-Bakalář, Strakonice-Dudák, Třeboň pivovar Regent-Regent, Velké Popovice-Kozel (10°), Vysoký Chlumec Lobkowicz-Lobkowicz, Zlatý bažant-Zlatý bažant (Heineken), Jihlava-Ježek

 

 

Narážecí hlava plochá (žehlička):

 

Brno pivovar-Starobrno, Český Krumlov-Eggenberg, Dalešice-Dalešické, Děčín-Kapitán-Admirál-Děčínské, Hanušovice-Holba, Humpolec-Bernard, Krušovice-Krušovice, Litoměřice-Kalich, Litovel-Litovel, Opava-Zlatovar, Ostrava-Ostravar, Pražské pivovary-Staropramen-Braník, Přerov pivovar Zubr-Zubr, Svijany, Trutnov pivovar Krakonoš-Krakonoš, Ústí nad Labem-Krásné Březno-Březňák, Zlato-pramen (Heineken), Velké Popovice-Kozel (11° a 12°), Vrati-slavice nad Nisou-Konrad, Žatec-Žatec, Pivovar Obora.

 

 

Pro spolky podporované městysem:
Počet Typ Termín Sanitace Doprava Cena Kauce
1 Lindr KONTAKT 115 so+ne / po-pá 400 Kč vlastní dohodou 3 000 Kč
1 Velkokapacitní + myčka so+ne / po-pá 500 kč vlastní dohodou 5 000 Kč
1-4 Kompresor PUMA 1/2HP so+ne / po-pá vlastní vlastní dohodou 1 500 Kč
1-12 Narážecí hlavy so+ne / po-pá vlastní vlastní dohodou 300 Kč
             
Pro občany městyse:
Počet Typ Termín Sanitace Doprava Cena Kauce
1 Lindr KONTAKT 115 so+ne / po-pá 400 Kč vlastní 1 000 Kč 3 000 Kč
1 Velkokapacitní + myčka so+ne / po-pá 500 kč vlastní 2 000 Kč 5 000 Kč
1-4 Kompresor PUMA 1/2HP so+ne / po-pá vlastní vlastní 350 Kč 1 500 Kč
1-12 Narážecí hlavy so+ne / po-pá vlastní vlastní 100 Kč 300 Kč
             
Pro ostatní občany a firmy:
Počet Typ Termín Sanitace Doprava Cena Kauce
1 Lindr KONTAKT 115 so+ne / po-pá 400 Kč vlastní 1 500 Kč 3 000 Kč
1 Velkokapacitní + myčka so+ne / po-pá 500 kč vlastní 3 000 Kč 5 000 Kč
1-4 Kompresor PUMA 1/2HP so+ne / po-pá vlastní vlastní 400 Kč 1 500 Kč
1-12 Narážecí hlavy so+ne / po-pá vlastní vlastní 200 Kč 300 Kč